KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779010
nr 1277 9010
Emile Breysse
(1880-1965), Frankrike
Oljemålning, Motiv från Normandie. Signerad. Olja på pannå, 50x67 cm
Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:28:33
24/9 07:31:15
100 kr
30/9 15:05:29